هنر در عصر یک ناخوشی جهان‌گیرگفت‌وگو

آنلاین
  • سه شنبه، 06 خرداد 20:00

گفتار خرداد: هنر در عصر یک ناخوشی جهان‌گیر 

روز سه‌شنبه ۶ خرداد ۹۹، یکی از گفتارهای کارنما به تاثیر پراکنش ویروس کرُنا (کُوید ۱۹) بر جهان هنر و راه‌کارهای نهادهای هنری در برابر این پدیده‌ اختصاص خواهد یافت. در این گفتار گروه دبیرهای کارنما برای بررسی موضوع به‌شکل مجازی گرد هم می‌آیند.

پراکنش کرُنا بر تمامی عرصه‌های زیست اجتماعی ما تاثیری ویژه دارد و ادامه‌ی این بحران، کارکرد بخش‌هایی از جهان هنر را به‌شکلی بنیادین از هم گسیخته است. موزه‌ها، گالری‌ها، دانشگاه‌ها و مرکزهای آموزشی، و دیگر نهادهای هنر امروز در رویارویی با این بحران چه راه‌کارهایی دارند؟ آیا چیزهایی در جهان هنر از این پس به‌گونه‌ای دیگر پیش خواهد رفت؟ آیا تغییرهایی که این ویروس در جهان هنر ایجاد کرد همگی سویه‌ای منفی دارند؟ پرسش‌هایی از این دست در مرکز گفت‌وگوی ما قرار می‌گیرند و گروه دبیرهای کارنما از نقطه‌های مختلف جهان به تفاوت روی‌کردهای نهادها می‌پردازند و گزارشی از واکنش جهان هنر به این پدیده‌ را با تجربه‌ی شخصی‌شان پیوند می‌دهند. مانند همیشه در انتهای نشست بخش پرسش و پاسخ خواهیم داشت. 

مجموعه‌ گفتارها‌ی آزاد کارنما به استثنا این نشست در آخرین سه‌شنبه‌ی هر ماه برگزار می‌شود. این گفتار از راه «زوم» و هم‌زمان در لایو اینستاگرام کارنما پخش خواهد شد.


هنر در عصر یک ناخوشی جهان‌گیر آنلاین | برگزارکننده: مجله هنری کارنما | رایگان | سه شنبه، 6 خرداد ساعت 20:00
گفت‌وگو

هنر در عصر یک ناخوشی جهان‌گیر

آنلاین

پخش زنده

برگزار کننده:مجله هنری کارنما

مجله هنری کارنما
0 نفر این رویداد را نشانه گذاری کرده‌اند