کنسرت «نسیم وصل»موسیقی

همایون شجریان

آنلاین
  • یکشنبه، 04 خرداد 21:00

«لنز»، تلویزیون تعاملی ایرانسل، همزمان با عید سعید فطر میزبان کنسرت «نسیم وصل» همایون شجریان است تا این خواننده، قطعاتی خاطره‌انگیز از آثار خود را اجرا کند.

همایون شجریان خوانندۀ موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی تلفیقی، همزمان با عید سعید فطر، از ساعت ۲۱ یکشنبه چهارم خردادماه، منتخبی از آلبوم‌های خاطره‌انگیز «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» را به صورت اختصاصی در تالار وحدت اجرا می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لنز، تلویزیون تعاملی ایرانسل، این برنامه را تماشا کنند.

این کنسرت، از بزرگترین کنسرت‌های آنلاین برگزار شده در ایران خواهد بود که در آن، ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس همراه با ۳۵ نوازنده، همایون شجریان را همراهی و ۱۰ دوربین به صورت همزمان، آن را تصویربرداری می‌کنند. قطعات برنامه‌ریزی شده برای اجرا در این کنسرت، به آهنگسازی و تنظیم محمد جواد ضرابیان و سینا جهان‌آبادی است.

در این کنسرت، قطعات «هوای گریه»، «خانه سودا»، «افسونگر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «باستاره‌ها»، «حاصل عمر»، «دفتر دل»، «نسیم وصل» و «مرغ سحر» اجرا خواهند شد.

مشترکان ایرانسل بدون نیاز به تهیه اشتراک و کاربران غیرایرانسلی لنز با تهیه اشتراک این برنامه، می‌توانند آن را تماشا کنند. کاربران اپلیکیشن موبایل لنز، برای دریافت بهترین تجربه هنگام تماشای کنسرت آنلاین، می‌توانند اپلیکیشن لنز را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنند.


همایون شجریان: کنسرت «نسیم وصل» آنلاین | برگزارکننده: تلويزيون اينترنتى لنز | رایگان | یکشنبه، 4 خرداد ساعت 21:00
موسیقی

کنسرت «نسیم وصل»

همایون شجریان

آنلاین

پخش زنده

0 نفر این رویداد را نشانه گذاری کرده‌اند