تصویرسازی‌های ممیزگفت‌وگو

با حضور ساعد مشکی

آنلاین
  • سه شنبه، 25 شهریور 18:00

روز  سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۹۹، ساعت شش عصر تهران، در گفتاری از کارنما، به بررسی کتاب «همه‌ی تصویرسازی‌های مرتضی ممیز» خواهیم پرداخت. در این نشست، به بهانه‌ی انتشار کتاب، گفت‌وگویی با ساعد مشکی خواهیم داشت تا در مورد تاثیر تصویرسازی‌های ممیز در کار گرافیکی او و اهمیت گردآوری تمام این کارها در قالب یک کتاب، بیش‌تر بدانیم.

 

کتاب «همه‌ی تصویرسازی‌های مرتضی ممیز» به تازگی در هم‌کاری نشر مشکی و بنیاد مرتضی ممیز منتشر شده است. این کتاب مفصل حاصل گردآوری کارهای مطبوعاتی ممیز در جای‌گاه تصویرساز است و جنبه‌ی مهمی از شکل‌گیری پایه‌های طراحی گرافیک و کار پرمایه‌اش در جای‌گاه یک تصویرساز را پیش روی ما قرار داده است. کتاب چیزی در حدود سه هزار تصویرسازی را در خود جای داده است و علاوه بر تصویرسازی، ریزنقش‌ها و سرکلیشه‌های او نیز در کتاب جای دارند. ساعد مشکی در جمع‌آوری این کتاب نقشی پررنگ بازی کرده و کتاب در مجموعه‌ی کتاب‌های مرتبط با دیزاین نشر مشکی قرار می‌گیرد.

 

در این گفتار که به‌صورت آن‌لاین برگزارخواهد شد، دیدگاه‌ها و شناخت مشکی از مرتضی ممیز و نقش تصویرسازی در کار گرافیک او در کانون گفت‌وگو خواهد بود. 

اگر مایلید در این گفت‌وگو شرکت کنید، از راه لینک زیر به جلسه‌ی آنلاین زوم بپیوندید. هم‌چنین، به‌طور زنده می‌توانید در صفحه‌ی اینستا‌گرم کارنما نیز این گفت‌و‌گو را ببینید:


Zoom Meeting ID: 83619892061

https://us02web.zoom.us/j/83619892061


زمان: سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۹۹، ساعت شش عصر


مهمان

ساعد مشکی‌طراح گرافیک، مدیر هنری

ساعد مشکی | طراح گرافیک، مدیر هنری
با حضور ساعد مشکی: تصویرسازی‌های ممیز آنلاین | برگزارکننده: مجله هنری کارنما | رایگان | سه شنبه، 25 شهریور ساعت 18:00
گفت‌وگو

تصویرسازی‌های ممیز

با حضور ساعد مشکی

آنلاین

پخش زنده

برگزار کننده:مجله هنری کارنما

مجله هنری کارنما
0 نفر این رویداد را نشانه گذاری کرده‌اند